YouTube videoları nasıl indirilir?


YouTube videolarını nasıl indireceğinizi öğrenmek düşündüğünüzden daha kolaydır ve bir müzik videosu veya bir NASA arşivi depolamak isteyip istemediğinizi anlatacağız .

YouTube videolarını internette paylaşmak ve yerleştirmek genellikle yasaldır, ancak bunları kendi çevrimdışı kullanımınız için indirmenize her zaman izin verilmez. Videoları indirmek , YouTube söz konusu videoyu indirmek için açıkça izin vermediği sürece, YouTube Hizmet Şartlarının ihlalidir .

4K VİDEO DOWNLOADER’I İNDİRİN

 4K Video Downloader  resmi sitesine giderek 4K Video Downloader ı indirin. Yükleyici indirdikten sonra, uygulamayı PC’nizde kurmak için çalıştırın.

4K bir ekrana sahip değilseniz, adına aldırmayın. Bu, mevcut en çok yönlü ve kullanımı kolay indirme araçlarından biridir ve PC’nizin ekran çözünürlüğünden bağımsız olarak tüm dosyalarınızla çalışacaktır. Bu yazılımın ücretsiz sürümü, tek tek videoları 4K’a kadar kişiselleştirilebilir niteliklerde indirme, 3D ve 360 ​​derecelik videoları destekleme, altyazıları indirebilme ve hatta gömülü bağlantılar üzerinden yapabilme yeteneğine sahiptir.

Fiyatı 20 ABD doları olan ücretli bir sürüm var, ancak basit bir YouTube videosu indirmek için ücretsiz sürüm yeterli olacaktır

YOUTUBE VİDEOSUNUN URL’SİNİ KOPYALAYIN

Bir sonraki adım en kolay yoldur: İndirmek istediğiniz YouTube videosuna gidin ve URL’sini tarayıcınızın penceresinin üstündeki adres çubuğundan kopyalayın. URL’niz panoya yüklenip yüklendiğinde, videonun penceresini veya sekmesini kapatabilirsiniz.

URL’Yİ YAPIŞTIRIN

Yeni yüklediğiniz 4K Video Downloader uygulamasını açın. URL’yi manuel olarak yapıştırmaya gerek yoktur; menü çubuğunun sol üst köşesindeki Bağlantı Yapıştır düğmesine tıklamanız yeterlidir; yazılım URL’yi PC’nizin panosundan alır.

Videoyu kontrol etmeyi bitirdikten sonra, video kalitesi, formatlar ve dönüşümler için size birkaç seçenek sunulur. Videonun indirme konumunu da ayarlayabilirsiniz; uygulama indirilen tüm videolarınızı içeren bir klasör oluşturur. Yazılımın çektiği videonun girdiğiniz URL’ye değil, IP adresinize dayanacağını ve VPN kullanıcılarının doğru sürümü indirmek için konumlarını değiştirmeleri gerekebileceğini unutmayın.

İstediğiniz seçenekleri seçtikten sonra indir düğmesine tıklamanız yeterli. Ardından indirme boyutunu, indirme hızını ve kalan tahmini süreyi ayrıntılandıran bir ilerleme sayfası gösterilir. İndirmeyi istediğiniz zaman duraklatabilir veya iptal edebilirsiniz.

Diğer alternatifler

4K Video Downloader’a en iyi alternatif, çevrimiçi bulabileceğiniz web tabanlı seçeneklerden biridir. Eğer bir çimdik ve bir yazılım indirmek için bir video indirmek için hızlı bir yol arıyorsanız, Apowersoft ücretsiz çevrimiçi video indirici güvenle öneririz .

İkincisi, VLC media player gibi 4K Video Downloader’a bir dizi masaüstü alternatifi var . VLC’yi seviyoruz, ancak YouTube videolarını indirmek neredeyse basit değil. Ayrıca, videoyu başka bir formata dönüştüremez veya hangi çözünürlüğü tercih edeceğinizi seçemezsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

11 Paylaşım
Ömer Utku Bostancı
1996 yılı İstanbul doğumluyum. Aslen sağlık meslek lisesi çıkışlı olup 2018 yılı Kasım ayı itibari ile merakım ve hevesim olan bilişim bölünü kendimi adadım. teknoneed.com bu dönüşümün bir parçası olmakla birlikte sizler ile büyüyecek bir proje...

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
9
Şaşkın
Başarısız Başarısız
6
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
5
Eğlenceli
Zeki Zeki
4
Zeki
Nefret Nefret
3
Nefret
Kahkaha Kahkaha
2
Kahkaha
Aşk Aşk
1
Aşk
Güzel Güzel
6
Güzel
Kızgın Kızgın
1
Kızgın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları