Spotify Toplu .mp3 Şarkı İndirme

1 dk


Milyonlarca kullanıcısı bulunan spotify bedava fakat şarkılarınızı inderimiyorsunuz eğer çalma listesi oluşturmuş iseniz ve bunun bilgisayar veya telefona .mp3 formatında yüklemek istiyor iseniz yapacağınız işlemler basit ama uğraş gerektiriyor.
[affiliate_news id=”2111″]
Milyonlarca kullanıcısı bulunan spotify’ ın nerede ise yarısından daha fazlası ücretsiz sürümünü kullanıyor çok fazla reklam ve günde en fazla 5 şarkı atlama yapıyorsunuz sonrasında ise ya tek tek şarkıyı bulup açıyor yada uygulamayı kapatmak zorunda kalıyorsunuz aşağıda verdiğim site ile indirip reklamsız bir şekilde kullanabilirsiniz.
ilk önce playlist-convert” sitesine gireceğiz,
  • Spotify Seçeneğine Tıklayacağız,
  • “Login with Spotify” Seçeneğine Tıklayacağız,
  • Sonra Spotify Hesabımızla Giriş Yapacağız,
  • İstediğimiz Albümü Seçeceğiz,
  • “Convert to soundcloud” Seçeneğine Tıklıyoruz Ve Soundcloud Hesabınız Yoksa Yeni Soundcloud Hesabı Açıyoruz Ve Tamamlıyoruz.
  • Bunları Yaptıktan Sonra “9soundclouddownloader” Adresine Girip Soundcloud Albümüzün URL’sini Yapıştırıyoruz ve indirmeye başlıyorsunuz.

[affiliate_news id=”2127″]
işlemimiz basit ama uğraş gerektiriyor fakat bazı şarkılar bulunamayabiliyor bu yüzden tüm şarkıları indirebilmenizi garanti etmiyorum.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sevkan

Teknoloji haberleri ve gündemden yazılar yazan kurucu ve moderatör olarak Tekno Need' e yazı yazıyorum

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bu arayipta bulamadigimiz bir bilgi bunu bizimle paylastiginiz icin tesekkurler. İnstagram sayfaniz cok kaliteli severek takip ediyorum. C# egitim cekilsine de hak kazanmis oldum ayrica. Simdiden tesekkurler