Kapat

Numara Paneli İle Para Kazanma ( Günde 50-100 TL )

Anasayfa
Yaşam Numara Paneli İle Para Kazanma ( Günde 50-100 TL )
numara paneli ile para kazanmak

Birkaç makaledir internetten para kazanma olayını paylaşıyorum arkadaşlar. Bu makalede de farklı bir para kazanma olayını deniyoruz. Numara Paneli ile kazanacağız bu sefer. Şimdilik sadece tanıtacağım daha sonra taktikleri paylaşacağım arkadaşlar.

Numara Paneli Nedir ?

Sistemin çalışma mantığı tek cümle ile: ”Ne kadar aratırsan o kadar kazanırsın.” Sistem çok basit. Siteye girip üye oluyorsunuz daha sonra siteden numara talep ediyorsunuz. Site size bir numara veriyor ve siz bu numarayı millete aratıyorsunuz.

 

Nasıl Aratacağız ?

Arkadaşlar işin en zor kısmı bu. Numara alırken bir sohbet türü seçmeniz gerekiyor. Erotik sohbet türünü seçin. Çünkü ülkede bir ton abaza var ve numara isteyip duruyorlar. Ülkede yaşayan kadınlara her gün tacizkar mesajlar gelmekte. Eskiden bu işi yaparken sadece ders olsun diye yapıyordum ben yaparken bu kadar geniş taktik yoktu zaten işi ticarete dökemeden bıraktım. Neyse aldığımız numarayı facebook sayesinde abazalarla konuşup numarayı veriyoruz (Bu kısımda sosyal mühendislik çok önemli).
Numara Paneli kazancim

Ne Kadar Kazanırım ?

Arkadaşlar dakika başına 0.54 kuruş kazanıyorsunuz. 40 lira olmadan çekemezsiniz. 40 lirayı gözünüzde büyütmeyin facebookta beğenisi çok olan sayfanın altına gidip ”ekleyin <3” yazarsanız yarım saatte 70 istek alırsınız biliyorsunuz. Bu olayı büyütüp gerçekten kazanç elde eden tanıdıklarım var. Taktikleri daha sonra paylaşmayı düşünüyorum makale uzamasın takipte kalın arkadaşlar.

 

Numara Paneli kazancim

Önemli : Bu Makale Diğer Makaleler Gibidir. Alıntı Değildir “fibyo.blogspot.com” Adresinden Satın Alınmıştır.0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir