Medium ile Nasıl Para Kazanılır ?

1 dk


Medium uygulaması size reklam gösteri yapmadan cidden cesurca bir girişimde bulunuyor.Herhangi bir konuda yazılmış bir makaleyi vb şeyleri size okuyan kişi sayısını ayırarak size büyük bir hizmet sunuyor.

Medium ücretli ve ücretsiz olmak üzere 2 katagoriye ayrılır.Ücretsiz katagoriyi seçerseniz,aylık en fazla 3 kilitli hikayeye erişim sağlıya biliyorsunuz. Ücretli katagoriyi seçerseniz($5), kilitli kilitsiz hikayelere sınırsız erişim sağlıya biliyorsunuz.

Peki bu Medium’dan gelir nası elde edersiniz? Cevabı şu; Medium programında oluşturduğunuz blog sayfaları veya yazılara Google Adsense reklamları vererek.Ürün sahibi,pazarlayan ve alıcı arasında geçen bu sistem sayesinde ürün sahibi ve pazarlayan büyük gelirler elde edebilir.

Peki Google Adsense reklamı nası verilir,ne gibi yollara baş vurmalısınız? İşinizi düzenli,titiz ve planlı yapan biriyseniz reklam vermeniz sadece google adsense’ye e posta açmanızla tamamlanacaktır.Hangi konuda yazdığınız fark etmeden size gelir sağlıyacaktır. Unutmayın blog yazarliğında en önemli şey takipçi sayınızın fazla olmasıdır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Batuhan Başaran
Bilgisayar ile ilgisi olan Python programlama dilini bilen biriyim. Güncel konular da yazılar yazmaya çalışıyorum.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mediumu Googleda ilk sıralarda görmüştüm açıkçası hoşuma gitti ama para kazanma olayını duymamıştım şimdi dahada sevdim