Makale Yazmadan Siteden Para Kazanmak


41
11 Paylaşım, 41 Beğeni

Bir çok şirket içerik üretmeden milyoner oluyor içlerinde milyonlarca içerik olan fakat onlara ait olmayan bu sitelere örnek olarak Google verilebilir Peki biz bu makalede arama motoru açmayımı göstereceğiz ?

Tabiki de hayır size vereceğim örnek scriptleri kurmak ve backlink vererek ön planlara çıkarmaya çalışacağız.

Ne Gerekiyor ?

Tabiki depolama yani hosting gerekiyor 1 adet hosting alacağız ve sitemizi internette yayınlamamız için ise 1 adet alan adı seçeceksiniz seo uyumlu olmasına dikkat edin.

Hangi Siteleri Kurabiliriz ?

Vereceğim scriptler ücretsiz olarak internette bulabilirsiniz. Bunları aklınıza yatışsın diye veriyorum istediğiniz scriptleri kurabilirsiniz.

  1. Link Kısaltma Sitesi: Hemen para kazanmaya başlamıyacaksınız. normal olarak scripti kurduktan sonra gelişmemiş veya gelişmekte olan kişilere, Gelişmekte olan bloggerlara özel kısaltılmış link verin açacağınız sitenin linklerinden değil, ana sayfadan link kısaltma yerindeki reklamlardan para kazanacağız.
  2. Forum Sitesi: Siteyi açtıktan sonra yapmanız gereken çevrenizdeki herkesin formunuza katılıp bilmedikleri yapamadıkları şeyleri yazmaları sizinde onları cevaplamanız siteniz tanındıktan sonra para kazanmaya başlayabilirsiniz.
  3. Soru Cevap Sitesi: Size veya kullanıcılara sorulacak soruları siz ve kullanıcılar cevaplıyacaksınız türkiyede fazla olmasada örnek verebileceğim 1-2 site var bunlar Ekşi Sözlük ve Kızlar Soruyor bunlar belkide dudak uçurtacak paralar kazanıyordur sizde hiç olmasa da biraz para kazanabilir hatla onlar kadar yükselebilirsiniz.
  4. ikinci El E-Ticaret Sitesi: Bu ve bunun gibi sitelere bir çok site var bu alanda yarışmanız güven toplamanız çok zor bu topa girmeniz için gelirinizin hiç olmasa günlük reklam vermeye para ile backlink vermeye yetmesi gerekiyor en önemlisi size ait satabileceğiniz ürünlerin olması
  5. Sosyal Medya Sitesi Kurmak: internet üzerinde bir çok script ve teması bulunuyor ve bazıları benzersiz bunları almanız belki size şimdi çok para kazandıracak belkide gelecekte ama yapmanız gereken il olarak çevrenize kullandırtmak sonra mobil uygulaması yaptırtmak en son ise google’ a reklam vermek bazı haber sitelerine, bloglara reklamlar vermek sizler için makale yazmalarını sağlamak En üst başlıktan uzaklaşmak gerekir ise bazı sosyal medya scriptlerinde/temalarında forum ve blog kısmı var yukarıda verdiğim maddelerin bir kaçında vardı sosyal medya bölümü tutmasada en azından blog ve forum kısmını kurtarabilirsiniz

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

41
11 Paylaşım, 41 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
5
Şaşkın
Başarısız Başarısız
16
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
15
Eğlenceli
Zeki Zeki
13
Zeki
Nefret Nefret
11
Nefret
Kahkaha Kahkaha
10
Kahkaha
Aşk Aşk
8
Aşk
Güzel Güzel
16
Güzel
Kızgın Kızgın
8
Kızgın
Sevkan

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çok teşekkürler cidden çok güzel bir yazı olmuş bunun gibi yazıları daha cok yayınlarsanız daga güzel olur.

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları