Langrisser Mobile, ülkemize sunuldu.


TRPG türündeki ünlü oyun Japon video serisi Langrisser’in mobil sürümü Türkçe dil seçeneği ile ülkemizde erişime açıldı. Detaylar için haberimize bakabilirsiniz.

Dünyaca ünlü Japon strateji oyunu serisi Langrisser’in mobil versiyonu Android ve iOS platformu üzerinden ülkemiz için de yayınlandı.

1991 yılında Masaya Games tarafından geliştirilen ve sonraki yıllarda tüm hakları Extreme Co. LTD’ye verilen seri, tüm süre boyunca 5 farklı oyun ile karşımıza çıkmıştı. Bu sene klasik oyuna tamamen sadık kalınarak tasarlanmış mobil sürümü tanıtan şirket, 2019’un ilk çeyreğinde Langrisser Mobile’ı Kuzey Amerika, Avrupa ve Güneydoğu Asya bölgelerindeki pek çok ülke için kullanıma sunuldu.

Yayınlandığı ülkelerde kısa bir zaman zarfında oldukça büyük bir kitleleye ulaşan oyun, heyecanlı bir bekleyişten sonra ülkemize de sunuldu. Android ve iOS platformları üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen Langrisser Mobile, Türkçe dil seçeneği ile ülkemizde sevenlere gerçeği ile birebir aynı bir deneyim vaat ediyor.

Oyun Hakkında…

RPG ve TRPG türleri ile karşımıza çıkan oyunda birbirlerine karşı üstünlük sağlayabilen, aralarında hiyerarşi bulunan asker türlerini kullanmanız, kahramanlarınızı geliştirmeniz, stratejinizi belirlemeniz ve savaşlara katılmanız gerekmektedir. Oyun, Anime tarzı grafikler, epik müzikler, gelişmiş ses efektleri ve orijinal serinin tüm popüler karakterleri ile birlikte geliyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

11 Paylaşım
Ömer Utku Bostancı
1996 yılı İstanbul doğumluyum. Aslen sağlık meslek lisesi çıkışlı olup 2018 yılı Kasım ayı itibari ile merakım ve hevesim olan bilişim bölünü kendimi adadım. teknoneed.com bu dönüşümün bir parçası olmakla birlikte sizler ile büyüyecek bir proje...

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
4
Şaşkın
Başarısız Başarısız
1
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
10
Eğlenceli
Zeki Zeki
9
Zeki
Nefret Nefret
8
Nefret
Kahkaha Kahkaha
7
Kahkaha
Aşk Aşk
6
Aşk
Güzel Güzel
1
Güzel
Kızgın Kızgın
6
Kızgın

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları