Kendi Çifliğinizi Geliştirebileceğiniz 4 Mobil Oyun

Demek hayalindeki iş çiftçilik? o zaman altta vereceğim Çiftlik oyunları tam sizlik oyunlar birbirine çok benziyor sadece zorluk seviyeleri ve grafikleri farklı bu oyunlardan 1-3-4 sıralamasındaki oyunları oynadım ve hepsini tavsiye ederim.

1- Hayday

Supercell neredeyse tüm oyunlarını zamana karşı yapmış. Bu oyunda ise gelişmek diğer oyunlara nazaran biraz daha zor ama eğlenceli olan “Hayday” 100mn+ indirme 4.5 yıldız puanına sahip ve liderliği taşıyor.

2- Township – Şehir ve Çiftlik

Hayalinizdeki şehri inşa edin! Mahsullerinizi hasat edin, tesislerinizde onları işleyin ve şehrinizi geliştirmek için ürünler satın. Uzaktaki adalarla ticaret yapın. Şehrinize hayat vermek için restoranlar, sinemalar ve çeşitli topluluk binaları açın. Kaynaklar elde etmek ve kadim eserler bulmak için madeni keşfedin. Kendi hayvanat bahçenizi işletin ve dünyanın dört bir yanından hayvanlar toplayın.

3- FarmVille 2 – Köy Kaçamağı

Bir aralar benimde oynadığım “FarmVille 2” Baya Zor ama bir o kadar da eğlenceli “FarmVille” oyununun tek kötü yanı hayvanların sabit yerinde durması ve çeşitliliğin az olması başka hiç bir eksiği yok ve muhteşem bir oyun ?

4- Bizim Çiftlik Sahil

İlk başlarda hatla ortalara doğru çok basit bir zorluk var ama üstünden gelebilrsiniz. Birçok hayvan birçok araç var çiftiliğizin yanında deniz olduğu için balık tutabiliyor atölyeye girip yiyeceklerden yemek elde ediyorsunuz.