Inbox by Gmail'a Muhteşem Alternatif, Spark

1 dk


Inbox yakın zamanda kapandı ve google Inbox’ tan gmail’ e geçmelerini istiyor fakat onun yerine daha kişileştirilmiş yeni bir alternatif olan Spark’ a geçmeniz daha mantıklı olur ama kişisel tercih.
spark mobil mail
Google Inbox by Gmail uygulamasının fişini çekti ve gmail uygulamasına davet etti peki kullanıcılar buna ne diyecek tabiki bazıları kabul edip kullanacak bazıları da 3.Parti uygulamalar kullanacaktır peki siz hangisini kullanacaksınız ?
Eğer Inbox by Gmail’ in kapanmasının ardından yeni bir e-posta istemcisi arıyorsanız spark tam size göre kendinize kişileştirebiliyor ve bir çok özellik size sunuyor.
[affiliate_news id=”2034″]
En önemli özelliklerinden biri akıllı gelen kutusu bu özellik sayesinde karmaşık bir tasarım yerine şık ve sade işlevsel bir tasarım ile işlerinizi kolaylık ile halledebilirsiniz.
Benim tarafımdan Spark uygulamasına tam puan veriyorum ve gerek şıklığı gerek işlevselliği beni diğer uygulamalardan uzaklaştırıyor spark uygulamasını tavsiye ediyorum deneyebilirsiniz [button url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.readdle.spark” target=”_blank” size=”btn-small” color=”#dd9933″ icon=”fa fa-download”]indir[/button]


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sevkan

Teknoloji haberleri ve gündemden yazılar yazan kurucu ve moderatör olarak Tekno Need' e yazı yazıyorum

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Spark göze her açıdan daha makul geliyo ilerleyen süreçte ne gibi bir konuma gelecek merak konusu. Bekleyip göreceğiz…