Biz kocaman bir aileyiz hep birlikte.

Tekno Need Kurucusu


Tekno Need’in kuruluş amacından başlayacak olursak sizin hayatınızı kolaylaştıracak ve size  zaman kazandıracak teknolojik her türlü bilgiyi bulabileceğiniz bir kuruluş olmak amacı ile bu yola çıktık.

Peki neden sizi tercih edelim derseniz. Çünkü bizi diğerlerinden ayıran en önemli özellik sizlere fırsat vermemiz. Bu site kısaca açık kaynak olarak planlandı. Siz değerli takipçilerimiz siteye makale ekle kısmından paylaşmak istediğiniz makalelerinizi yazarak bizimle çalışma arkadaşı olabilirsiniz. Çünkü hedefimiz sizlerle birlikte büyümek.

2018 yılında “Bilgiyi elinde tutmak güç değil, korkaklıktır. Asıl güç, bilgiyi paylaşmaktır.” mottosu ile açılan sitemiz 2019 yılında daha da aktif hale geldi. Şu an 3 çalışma arkadaşımız makale oluşturuyoruz. Ve sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Ayrıca başta youtube olmak üzere tüm sosyal medya araçlarında da sizlere yardımcı olabilmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Sizlerden gelen geri dönüşlerde bizim için değerli. Küfür hakaret vs. gibi içerikler içermeyecek şekilde yorumlar yazabilir. Bizleri eleştirebilirsiniz. Hep birlikte daha büyük bir aile için Tekno Need…

AİLENİZE HOŞ GELDİNİZ

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları