Notlarınızı Saklamak İçin Yüklemeniz Gereken 5 Uygulama

Not tutmayı sevenler güzel görünümlü güvenli notları bir şekilde saklamak istiyor iseniz altta vereceğim madde şeklinde uygulamaları kolaylık ile indirebilirsiniz.
Not Uygulamaları Günlük Yaşamda Ne İşimize Yarayacak ?
Bu uygulamaları kullanarak unutmak istemediğiniz bilgileri, alışveriş listesi, şifreleriniz ve günlük olarak kullanabileceğiniz uygulamalardır.

1- Evernote

Benimde sık kullandığım uygulama olan “Evernote” Şık ve Basit bir uygulama bu uygulamada bir çok yazı şablonu ve yazı editörü bulunuyor her ne kadar bazı uygulamalar daha çok kullanılıyor olsada benim için bu uygulama tüm diğer not uygulamalarından daha iyi ve hızlı.

2- Google Keep – not ve listeler

“Google Keep” 100mn+ indirmeye ve 4.4 puan ile en çok indirilen not uygulamalarından bir tanesi bu uygulama ile başlıktada belirttiğim gibi listeler oluşturabiliyorsunuz(diğer uygulamalarda da var) bu uygulama ile çizim tuvalinde resim yapılabiliyor.

3- ColorNote Notlar

Bu uygulama Google Play’de ilk sırada çıkıyor ama bu uygulamanın tek kötü yanı internet üzerinden notlarınıza ulaşamıyorsunuz zaten uygulama 900kb boyutunda ve 100mn+ indirmesi var peki neden bu kadar çok indirilmiş sebepi diğer uygulamalarda da olsa bile belirtilmeyen widget özelliği istediğiniz notu bu uygulama sayesinde ana sayfanıza koyabilirsiniz.

4- Microsoft OneNote

Bu uygulamada bir çok şablon ile birlikte sayfa boyutu ve bir çok yazı özelliği var uygulama 100mn+ indirmeye ve 4.4 yıldız puanına sahip uygulama benim için kusursuz bir Microsoft ürünü.

5- Notes

Notas, kullandıkça daha fazla seveceğiniz hızlı, basit ve minimalist notların bir uygulamasıdır. Paylaşım oluşturun ve notları istediğiniz gibi kişiselleştirin. Notlarınızı Drive sayesinde yedekleyin