Google Play Store'da En İyi 5 Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Her hafta olduğu gibi bu haftada sizler için derlediğimiz uygulamaları bu günde fotoğraf düzenleme uygulamaları adlı başlıkta paylaştık. Uygulamalar en çok sevilen ve kullanılan güvenilir uygulamalar olmakla birlikte stabilize ve hızlı bir çalışma şekilleri bulunmakta bir sıralamaya göre yazmadım açıklamaları veya başlıklara tıklayarak uygulamaya bakarak size göre olan bir uygulamayı indirebilirsiniz. Android İşletim Sistemi Kullanıyorsanız Diğre Yazılarımızda Bakabilirsiniz.

PicsArt Photo Studio: Kolaj Yapıcı ve Editör

Uygulamanın özellikleri saymakla bitmez ama bir çok efekt kolaj seçenekleri resim üstü yazı ve kendisine has sosyal medya platformu bulunmaktadır. Bu sosyal medya platformunda instagram’ da olduğu gibi yaptığınız düzenlediğiniz fotoğraflarınızı paylaşıyorsunuz. Uygulamanın 500 Milyon yüklemesi bulunmaktadır. Ücretsiz bir uygulama fakat uygulama içi satın alım var ve reklam görebiliyorsunuz.

Adobe Photoshop Express: Fotoğraf Kolaj Oluşturma

Bilgisayarda photoshop kullanan bilir “Adobe” markasını. Bilgisayardaki gibi olmasa da ücretsiz olmasıyla birlikte bir çok ayar efekt özellik barındırmakta bu uygulamayı nasıl kullanılacağını tam anlamıyla öğrenmek zaman alır fakat öğrenildiğinde de çok profesyonel fotoğraflar elde etmek mümkün. Uygulama iyi hoş ama kullanmasını bilene kafadan ayarlar ile oynayarak hiç bir şey yapılmaz (gözünüze hitap ederse birşey diyemem)

VSCO

Bir çok kullanıcısı bulunan vsco da ayarlar ile oynayıp kendi filtrenizi yapmanız mümkün doğru ışıkta çekilmiş tüm fotoğrafları beğeni yağmuruna tutacak bu uygulama kullanıcılarından tam puan almış bulunmakla birlikte benimde gönlümü fethetmiştir.

İLGİLİ HABER

Snapseed

Google’ nin uygulaması olduğu için mi bilmiyorum ama çok kaliteli işler becerebilen bu uygulamada bir çok özellik barındırılıp çok az yer kaplıyor. Uygulamada 29 araç ve filtre bullunmakla birlikte ince ayarlarda yapabilmenize olanak sağlıyor uygulamayı bir zamanlar bende kullanıyordum fakat ücretli bir uygulamaya geçtiğim için sildim eğer şuan kullandığım uygulama olmasaydı Snapseed uygulamasını bırakmazdım. Uygulamada uygulama içi satın alım bulunmamaktadır özellikle instagram kullananlara tavsiye ederim

Pixlr – Free Photo Editor

Bu Uygulamanın en güzel yaptığı bileşeni layout özelliği yukarıda verdiğim uygulamalarda da var fakat en iyisini bu yaptığı için bu başlık çatısına yazdım tabi uygulamada diğer uygulamalar gibi birçok filtre ve efekt bulunmaktadır.