En İyi 3 Tarayıcı Programı

en iyi 3 tarayici

internet Tarayıcılarını Denemekten Sıkıldıysanız Veya Deneyecek Kadar Süreni Olmadığını Düşünüyorsanız Kafanızı Boş Yere Yormanıza Gerek Yok.

internet Tarayıcıları İnternet Üzerinden Her Türlü Birşeyler Yapmamıza Olanak Sağlıyor Ve Nerdeyse Hayatımızın Heryerinde Var Biz ise En İyisini En Güvenilirini Ve En Hızlısını Yapan İnternet Tarayıcısını Arıyoruz Ve Bunu Hiçbir Makaleye Bakmadan Bulmak Çok Zor Ancak Deneyerek Bulmanız Mümkün Bu Deneme Yöntemi ise Çok Zaman Alır.
Ama Biz Sizin İçin Araştırıp Derleyip Toplayıp 3 Tane Tarayıcı Bulduk  ( sanki kimse yapmamış gibi anlattım )
Mozilla
Mozilla ilk 2002 Yılında Piyasaya Sunuldu Ve Her Seferinde Kendini Geliştirerek Çok Hızlı Çok Güvenilir ve Çok Güzel Arayüze Sahip Ve Bilgisayarınızda Az Yer Kaplıyor Ve Boş Yere Ram Kullanmıyor. (Site Çevri Sıkıntınız Yoksa Bu Tarayıcı Tam Size Göre)
SIKINTILARI
  • Site Çevri Özelliği Yok
  • Bazı Kullanışlı Eklentiler Yok
google

Chrome ilk Piyasaya Çıkış Tarihi 2008 Yılıdır Ve O Günden İtibaren Kendisini Geliştiriyor Ve En Fazla Kullanılan Tarayıcı Olarak İlk Sırada.
SIKINTILARI
  • Fazla Yer Kaplıyor
  • Ram Fazla Meşgul Ediyor
  • Arayüz Konusunda Diğerlerinden Bir Tık Geride
3- Opera
opera
Opera 1998 Yılından Beri Var Ve Her Geçen Gün Kendini Geliştiriyor Hızlı Ve Basit Bir Arayüze Sahip Ve Operayı Diğer Tarayıcılardan Ayıran Birkaç Özellik Var İlk Olarak VPN Var Ve Yasaklı Sitelere Girebilmenizi Sağlıyor, Bilgisayar Tasaruf Modu İse Bilgisayarınızın Şarjının Yavaş Bitmesini Sağlıyor, Benim Bildiğim Son Özellik İse Turbo Modu Bu Modu Açtığınızda İnternetiniz Öncekine Göre Hızlanacak Ve Bunu İnternet Verilerini Birleştirerek İnternetinizin Hızlanmasını Sağlıyor.
SIKINTILARI
  • Site Çevri Özelliği Yok
  • Fazla Eklenti Bulunmuyor