Battlefield 5'e Gelecek Battle Royal Modu İçin İlk Fragmanı Yayınladı

Electronic Arts ve DICE, Battlefield 5’in Firestorm için resmi tanıtım videosunu yayınladı. Şirketlere göre, Firestorm, Battlefield serisi için yeniden tasarlanan Battle Royale’dir.

Ateş fırtınası şimdiye kadarki en büyük Battlefield haritasını destansı silahlar ve savaş araçları ile donatacak. Oyuncular, ölümcül bir ateş çemberi kapanırken ayakta kalan son manga olmak için çöp atmak, savaşmak ve hayatta kalmak zorunda kalacaklar.

Son zamanlarda yapılan bir sızıntıya göre, Ateş Fırtınası üç mod gösterecek: solo, ikili (2 oyuncu takımı), takım (4 oyuncu takımı), maç başına maksimum 64 oyuncu. Tüm tipik Battlefield sınıfları mevcut / oynanabilir olacak, ayrı bir sıralama sistemi olacak, oyuncular bir uçaktan savaş bölgesine paraşütle girecek ve hudunuz serbest düşüş / uçuş sırasında bir altimetre gösterecektir.

Battlefield 5 Firestorm 25 Mart’ta satışa sunulacak.

Keyfini çıkarın!

[post_kaynak url=”https://www.dsogaming.com/news/official-reveal-trailer-for-battlefield-5-battle-royale-mode-firestorm-will-be-available-on-march-25th/” baslik=”https://www.dsogaming.com/news/official-reveal-trailer-for-battlefield-5-battle-royale-mode-firestorm-will-be-available-on-march-25th/”]