Android İçin 4 El Becerisi Ve İnşa Oyunu

Oyun severler için Bulduğum zevklerini ve el becerilerini konuşturabilecekleri 6 el becerisi ve inşa oyunu. oyunların hepsini ücretsiz bir şekilde bulunabilir bu oyunlar en popüler ve google play editörünün seçtiği oyunlar.

İnsan oyunla kendini ortaya koyar – Salzman

Build a Bridge

oyun fotoğrafi
Oyun yaratıcılık ve mantık oyunu baya eğlenceli fakat bir süre sonra ücretli oluyor 10Mn+ indirmesi bulunan oyun da araba veya kamyonların geçişine dayanıklı köprü oluşturup level atlıyoruz.

Zombie Gunship Survival

oyun fotoğrafi
Helikopter kokpitinde başlayıp hem zombileri öldürüyorsunuz hemde yavaş yavaş helikopterinizi güçlendiriyorsunuz. Üssünü kurup insanları zombilerden kurtarmaya çalışıyorsun. Bir çok yükseltme ve araç bulunan bu oyun 1Mn+ indirmesi var

Let’s Create! Pottery Lite

oyun fotoğrafi
Vazo boyayıp kendi el becerinizi geliştirip zevkinizi konuşturuyorsunuz. Oyunun 10Mn+ indirmesi var fakat bu lite sürümü olduğu için fazla reklam var internetinizi kapatıp oynarsanız doğal olarak reklam gelmiyor.

Minecraft

oyun fotoğrafi
Başlıkta bellirtiğim gibi el becerisi ve inşa oyunları olduğu için ve bunların babası olan Minecraft’ ı almak olmazdı oyun her ne kadar paralı olsada internetten apksını indirebilirsiniz. Oyunda bir çok mod, karakter, Random harita ve eşya var oyunun google play üzerindeki indirme sayısı 10Mn+.
 

SimCity BuildIt

oyun fotoğrafi
Kendi mega şehrinizi kurup geliştiriyorsunuz. Alt yapıyı kurup yapcağınız binalara gökdelenlere insanları çekiyorsunuz tam bir inşa oyunu olan SimCity BuildIt oynayanları kendine bağlıyor oyunun 10Mn+ İndirmesi Var