15 Tatilde Kesinlikle Oynanması Gereken Oyunlar

Oyun Severlerin Dikkatini Çekecek Olan Bu Makalede Steamden 15 Tatil İçin Seçtiğimiz Çok Güzel Grafiklere Sahip Ama Sistem Gereksinimleri Düşük Bağımlılık Yapacak 4 Tane Oyun Seçtik Oyunlar Birbirinden Güzel Ve Ücretsizdir Bu Oyunların Milyonlarca Oynayanı Var Ve Hepsinin Birbirinden Güzel Hikayeleri Var Bu Oyunlardan Benimde Oynadığım Bir Oyun Var CS:GO Bu Oyunu Oyun Ücretsiz Olduğundan Beri Oyunuyorum Ve Çok Seviyorum Sizde Bu Oyunlardan Hangisini En Çok Sevdiğinizi Yorum Olarak Bırakmayı Unutmayınız.

1- Counter-Strike: Global Offensive


Bu Oyun Türkiye Üzerinde Steam Kullananların %50 si Bu Oyunu Oynuyor Ve Dünya Üzerinde En Çok Oynanan Online Bir Oyundur Bu Oyun Takım Tabanlı Aksiyon Oyunudur.
Oyunda Bir Çok Mod Vardır Bu Modlardan Biride Danger Zone Modudur Bu Mod Pubg, Fortnite Gibi Hayatta Kalma Modudur Yeni Gelen Bu Mod CS:GO Oynayanların İlgisini Çekmeyi Başardı Ve Çok Fazla Oynananıyor.
Oyunun Kötü Yanı Ücretsiz Olduğundan Bu Yana Hilelerin Çoğalmasıdır. Hilesiz Bir CS:GO İstiyorsanız 77,50 TL yi Gözden Çıkarmanız Gerekiyor.

2- Dota 2
Dota 2 Oyununu Dünya Çapında Milyonlarca Kişi Severek Oynuyor. Oyun Düzenli Olarak Güncelleme Yapıyor Ve Yeni Özellikler Yeni Kahramanlar Vb. Şeyler Ekliyor Oyun 2013 Yılında Çıktı Ve CS:GO Gibi Valve Tarafından Geliştirilip Valve Tarafından Yayınlandı.
Oyunun En İyi Yanlarından Bir Tanesi İse Oyundaki Bütün Kahramanlar Ücretsiz Ve Tek Oyunda Sonsuz Olasılık Vardır Kesinlikle Bir Önceki Oynadığınız Maç İle Bu Maç Aynı Olmaz Ve CS:GO Gibi Sistem Gereksinimleri Yüksek Değildir Normal Bir Bilgisayar İle Oynayabilirsiniz.

Oyun Bilim Kurgu Oyunu Olmakla Birlikte Çok İyi Bir Hikayeye Sahip Oyunun Hikayesi Çok Akıcı Ve Çok Güzel Oyunda Fazlası İle Kan, Şiddet Olduğu İçin Yetişkin Sınırlaması Koymuşlar Kan Sizi Tutmuyor İse Gönül Rahatlığı İle Oynayabilirsiniz.

Oyun 2013 Yılında Çıktı Ve Aksiyon Oyunu Olarak Geçiyor Oyunda Türkçe Seslendirme Yok Ama Türkçe Arayüz Ve Konuşmalar Türkçe Alt Yazılı Oyunun Amacı Dünyanızı Tehdit Eden Kişilere Karşı Savaşmak.
Knight Online PvP Tabanlı MMORPG Oyunudur. Oyun  2016 Yılında Çıktı Ve Aksiyon, Macera Oyunu Olarak Geçiyor Oyunu Özel Kılan İse Kendisine Bağlamasıdır Ve Oyun Metin 2 ye Çok Benziyor. Detaylı Bilgi İçin Başlığa Tıkla